قوانین و مقررات

کاربران و توسعه دهنده نرم افزار دادحساب ملزم به رعایت قوانین و مقررات استفاده از نرم افزار به شرح زیر خواهند بود :

- حق استفاده از امکانات ویژه نرم افزار دادحساب در قالب خرید اشتراک دوره ای یا دائم امکانپذیر خواهد بود.

- اشتراک های فروخته شده تنها برای یک کاربر قابل استفاده خواهد بود.

- توسعه دهنده دادحساب از طریق راههای ارتباطی پیش بینی شده و در حدود مقدورات، خود را موظف به پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران می داند. این ترتیب ممکن است در هر زمانی تغییر کرده یا متوقف شود.

- امکان استفاده از همه بروزرسانی های ارائه شده در مدت اشتراک دوره ای یا دائمی بدون پرداخت هزینه مجدد برای کاربر فراهم خواهد بود.

- توسعه دهنده، حق افزایش، کاهش یا هر گونه تغییر در امکانات نرم افزار را در جهت ارائه داده های دقیق تر، جلوگیری از ارائه داده های اشتباه و یا ارائه تجربه کاربری بهتر را برای خود محفوظ می داند.

- مدل درآمدی و امکانات رایگان نرم افزار متغیر بوده و رایگان بودن قسمتهایی از نرم افزار برای کاربرانی که اقدام به خرید اشتراک نکرده اند ایجاد حق نمی کند.

- استفاده از اطلاعات آماری و مستندات به کار رفته در نرم افزار تنها از منابع آنلاین موجود و معتبر میسر خواهد بود و توسعه دهنده تعهدی در خصوص مراجعه یا مکاتبه جهت تحصیل اطلاعات آماری و مستندات نخواهد داشت.

- مسئولیت حفاظت از نام کاربری یا رمز عبور و به خاطر سپردن آن به عهده کاربر می باشد.

- پشتیبانی از اشتراک های دائمی و ارائه بروزرسانی فقط تا زمان ادامه فعالیت دادحساب امکانپذیر است.

- اشتراک های خریداری شده از طریق بازار تنها بر روی دستگاههای اندرویدی که بازار را نصب داشته باشند قابل استفاده بوده و بر روی پلتفرم های دیگر قابلیت استفاده نخواهد داشت.

- اشتراک های خریداری شده از طریق وبسایت دادحساب بر روی پلتفرمهای آی او اس و وب قابل استفاده بوده و در دستگاههای اندرویدی نیز از طریق مرورگر قابل استفاده خواهد بود.

- توسعه دهنده در قبال حوادث خارجی و پیش بینی نشده از قبیل تحریم های بین المللی یا فیلترینگ که ارائه خدمات به کاربر را غیر ممکن سازد مسئولیتی از جمله عودت وجه نخواهد داشت.

- در حال حاضر انتشار اپلیکیشن دادحساب در بستر هایی نظیر مارکت ها یا از طریق دانلود مستقیم و وب اپلیکیشن صورت میگیرد. در صورت بروز هر گونه مشکلی که روند انتشار را با اختلال مواجه کند یا هزینه انتشار برنامه را افزایش داده یا مستلزم افزایش تعهدات یا محدودیت های توسعه دهنده در خصوص انتشار نرم افزار و بهره برداری مادی از آن باشد، توسعه دهنده تعهدی در خصوص ادامه انتشار نرم افزار یا ارائه راه حل جایگزین یا عودت وجه نخواهد داشت.

- توسعه دهنده در خصوص اشتباهات غیر عمدی یا ناآگاهانه در تولید نرم افزار که منجر به ارائه داده های غلط شود مسئولیتی از جمله عودت وجه نخواهد داشت.

- توسعه دهنده حق انتقال حقوق و تعهدات خود را به اشخاص ثالث در هر زمان و نسبت به هر شخصی محفوظ میدارد.


نرم افزار دادحساب را بر روی تلفن همراه از دست ندهید!

bazaar logo
download logo
webapp logo