قوانین و مقررات

- حق استفاده از امکانات ویژه نرم افزار دادحساب در قالب خریداری اشتراک دوره ای یا دائم امکانپذیر خواهد بود.

- اشتراک های فروخته شده تنها برای یک شخص و همزمان بر روی یک دستگاه قابل استفاده خواهد بود.

- پشتیبانی از اشتراک های دائمی و ارائه بروزرسانی فقط تا زمان ادامه فعالیت دادحساب امکانپذیر است.

- مجموعه دادحساب از طریق راههای ارتباطی پیش بینی شده و در حد مقدورات خود را موظف به پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران می داند.

- امکان استفاده از همه بروزرسانی های ارائه شده در مدت اشتراک دوره ای یا دائمی بدون پرداخت هزینه مجدد برای کاربر فراهم خواهد بود.

- دادحساب حق افزایش، کاهش یا هر گونه تغییر در امکانات نرم افزار را در جهت ارائه داده های دقیق تر، جلوگیری از ارائه داده های اشتباه و یا ارائه تجربه کاربری بهتر را برای خود محفوظ می داند.

- مهلت آزمایشی استفاده از نرم افزار به کاربر اجازه می دهد قبل از پرداخت نهایی قابلیت های فنی و علمی نرم افزار را مورد آزمایش قرار دهد. بدیهی است پس از انقضای این مدت و خرید اشتراک ادعای عدم رضایت از عملکرد نرم افزار مورد پذیرش نمی باشد.

- مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر می باشد.

- دادحساب در قبال حوادث خارجی و پیش بینی نشده از قبیل تحریم های بین المللی که ارائه خدمات به کاربر را غیر ممکن سازد مسئولیتی نخواهد داشت.

- ما تمام تلاش خود را در جهت ارائه داده های دقیق به کار بسته، اقدامات لازم را برای جلوگیری از بروز خطا انجام داده و به توصیه های مفید کاربران در جهت ارتقای محاسبات انجام گرفته توسط وبسایت و نرم افزار دادحساب عمل کرده و خواهیم کرد. با وجود این نسبت به وجود هر گونه اشتباه غیرعمدی یا ناآگاهانه در عملکرد نرم افزار از خود سلب مسئولیت می کنیم.


نرم افزار دادحساب را بر روی تلفن همراه از دست ندهید!

bazaar logo
download logo
sibapp logo