سوالات متداول

قبلا اقدام به خرید اشتراک نموده ام ولی نرم افزار دوباره تقاضای خرید اشتراک می نماید. چکار کنم؟

یادآوری می شود که اشتراک خریداری شده شما به حساب کاربری شما در برنامه بازار متصل است (چنانچه از نسخه آیفون یا وب اَپ استفاده میکنید در بالای صفحه راهنمای مربوط را انتخاب و مطالعه کنید). بنابراین در چنین مواقعی به احتمال زیاد به هر دلیلی از حساب کاربری خود در برنامه بازار خارج شده اید یا با حساب کاربری دیگری غیر از حساب کاربری که با آن اشتراک خریده اید وارد بازار شده اید.

توجه داشته باشید که حساب کاربری شما در بازار می تواند ایمیل یا شماره تلفن شما باشد که هر کدام می تواند هویت جداگانه داشته و لزوما جایگزین یکدیگر نمی باشند .

جهت ورود به برنامه بازار مراحل زیر را طی کنید :

ابتدا برنامه بازار را باز کرده و گزینه حساب کاربری را لمس کنید.

bazaar

سپس پنجره ورود نام کاربری باز شده که می توانید حسب مورد ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد نمایید.

bazaar

سپس کد تایید حسب مورد به شماره تلفن شما پیامک شده یا به ایمیل شما ارسال می شود که در جای مناسب وارد می کنید.

bazaar

عملیات ورود با موفقیت انجام شده و نام کاربری، اعتبار و سایر اطلاعات شما به نمایش در می آید که می توانید از طریق دکمه "برنامه های من" اشتراک های خریداری شده و فعال و همچنین تراکنش های خود را مشاهده نمایید.

bazaar bazaar bazaar bazaar

پس از انجام این مرحله اطمینان حاصل کنید که به طور کامل از دادحساب خارج شده اید. برای این منظور می توانید از قسمت منوی برنامه گزینه خروج را انتخاب کنید. سپس مجددا برنامه دادحساب را باز کنید. در صورتی که به طور صحیح وارد بازار شده باشید در صفحه اصلی علامت "فعال" مشخص خواهند شد و پیغام خرید اشتراک دیگر ظاهر نخواهد شد.

چنانچه فهرست اشتراک های خریداری شده خود را در بازار مشاهده نکردید می توانید بوسیله ایمیل ها یا شماره تلفن های دیگر متعلق به خودتان ورود به بازار را آزمایش کنید یا با استفاده از اطلاعات پایین صفحه با پشتیبانی بازار تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

به تازگی اقدام به خرید اشتراک نموده ام ولی نرم افزار هنوز تقاضای خرید اشتراک می نماید. چکار کنم؟

لازم به توضیح است که در هنگام خرید اشتراک، هزینه پرداخت شده توسط کاربر ابتدا صرف خرید اعتبار کافه بازاری می شود و سپس به صورت خودکار اعتبار کافه بازاری خریداری شده در جهت خرید محصولات درون برنامه ای (اشتراک) هزینه می گردد. حال ممکن است به دلیل مشکلات فنی یا هر دلیل دیگر اعتبار کافه بازاری خریداری شده باشد ولی مرحله دوم (خرید محصول درون برنامه ای) به سرانجام نرسد. در این گونه موارد چون اعتبار کافه بازاری لازم در حساب کاربری کاربر موجود است کافی است یک مرتبه دیگر مراحل خرید تکرار شده و اشتراک مورد نظر انتخاب گردیده و دکمه خرید لمس شود تا اعتبار کافه بازاری خرید شده صرف فعالسازی نرم افزار شود.

اشتراک خریداری شده از بازار را چگونه به دستگاه دیگری منتقل کنم؟

چنانچه قبلا از طریق بازار اشتراک خریداری کرده اید و اکنون مایلید بوسیله دستگاه جدیدی از آن استفاده کنید کافیست مطابق مراحلی که در بالا توضیح داده شده است به حساب کاربری خود در بازار که بر روی دستگاه جدید نصب کرده اید وارد بشوید.

قبلا اشتراک نسخه آیفون و وب اَپ را خریداری کرده ام. چگونه می توانم از آن در نسخه اندروید استفاده کنم؟

در حال حاضر بدلیل مجزا بودن مکانیزم پرداخت بازار از پرداختهای صورت گرفته در سایت و همچنین کسر سهم بازار از این دسته پرداخت ها چنین امکانی وجود ندارد و بایستی مجددا اقدام به خرید نمایید.

همچنین می توانید با استفاده از نام کاربری قبلی خود، بر روی دستگاه اندرویدی از وب اپلیکیشن دادحساب به نشانی app.dadhesab.ir استفاده کنید.


چنانچه پاسخ سوال خود را نیافتید با ما در ارتباط باشید یا با پشتیبانی کافه بازار از طریق ایمیل [email protected] و تلفن 41253000-021 تماس حاصل نمایید.

قبلا اقدام به خرید اشتراک نموده ام ولی نرم افزار دوباره تقاضای خرید اشتراک می نماید. چکار کنم؟

جهت استفاده از اشتراک های خریداری شده بایستی با نام کاربری که در لحظه خرید اشتراک از آن استفاده نموده اید در نرم افزار دادحساب قسمت حساب کاربری وارد شده باشید. چنانچه فعالسازی صورت نگرفت به احتمال قوی از نام کاربری صحیح برای ورود استفاده نکرده اید. در چنین مواقعی توصیه می گردد ایمیل ها و تلفن های دیگر خود را جهت ورود به نرم افزار آزمایش کنید. همچنین چنانچه کد پیگیری خرید را نزد خود دارید می توانید با ارسال آن برای ما از نام کاربری صحیح مطلع شوید.

پس از خرید اشتراک چه اقدامی انجام دهم تا نرم افزار فعال شود؟

پس از خرید اشتراک و دریافت کد پیگیری یک دکمه برای بازگشت به نرم افزار به نمایش در می آید که با لمس کردن آن به نرم افزار بازگشته و نرم افزار اشتراک خریداری شده شما را استعلام می کند.از دیگر راه های فعال کردن نرم افزار پس از خرید اشتراک خروج کامل از نرم افزار و باز کردن مجدد آن یا خروج از حساب کاربری و ورود مجدد به حساب کاربری می باشد.

در گذشته اشتراک نسخه اندروید را از بازار خریداری کرده ام. چگونه در نسخه آیفون از آن استفاده کنم؟

نسخه اندروید و نسخه آیفون نرم افزار دادحساب دو بسته نرم افزاری جداگانه محسوب شده و در چنین حالتی بایستی مجددا اقدام به خرید اشتراک بنمایید.


نرم افزار دادحساب را بر روی تلفن همراه از دست ندهید!

bazaar logo
download logo
webapp logo