وبلاگ

امکان محاسبه مهلت ها و مواعد قانونی بر اساس تقویم در نسخه جدید دادحساب

مدیر دادحساب تغییرات جدید این نرم افزار را تشریح کرد

۱۳۹۷/۶/۲۹

مدیر نرم‌افزار دادحساب با اشاره به انتشار نسخه جدید این نرم‌افزار محاسبات حقوقی گفت: از این‌ پس کاربران نسخه اندروید نرم‌افزار می‌توانند پس از به‌روزرسانی نرم‌افزار از قابلیت یاد شده استفاده کنند و با انتخاب تاریخ شروع هر کدام از مهلت‌های مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی یا کیفری،‌ تاریخ انقضای آن مهلت را مشاهده کنند. همچنین در تلاش هستیم که قابلیت مزبور در کوتاه‌ترین زمان برای کاربران آیفون نیز فراهم شود.مدیر نرم‌افزار دادحساب با اشاره به انتشار نسخه جدید این نرم‌افزار محاسبات حقوقی گفت: از این‌ پس کاربران نسخه اندروید نرم‌افزار می‌توانند پس از به‌روزرسانی نرم‌افزار از قابلیت یاد شده استفاده کنند و با انتخاب تاریخ شروع هر کدام از مهلت‌های مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی یا کیفری،‌ تاریخ انقضای آن مهلت را مشاهده کنند. همچنین در تلاش هستیم که قابلیت مزبور در کوتاه‌ترین زمان برای کاربران آیفون نیز فراهم شود.

محسن دهقانی افزود: در نسخه جدید، هنگام محاسبه مهلت‌ها و مواعد قانونی، روز جمعه‌ و تعطیلات رسمی کشور در نظر گرفته شده و روزهای پنجشنبه نیز به انتخاب کاربر می‌تواند جزو ایام تعطیل محسوب گردد.

وی با اعلام اینکه از سال ۱۳۹۴ تاکنون تعداد ۴۴ به‌روزرسانی برای نرم‌افزار دادحساب ارائه شده است افزود:‌ همواره در تلاش بوده ایم که دقیق ترین محاسبات را با کم ترین خطا به کاربران ارائه دهیم و هر کجا اشکالی گزارش شده با ارائه بروزرسانی در صدد رفع آن برآمده ایم.

این حقوقدان و برنامه‌نویس موبایل و وب با اشاره به حذف ناگهانی نسخه آیفون دادحساب از اپ‌استور اپل به دلیل تحریم‌ها گفت: پس از این اتفاق در صدد برآمدیم با استفاده از ظرفیت‌های داخلی دسترسی کاربران را به دادحساب از طریق سیب اپ فراهم کنیم و تاکنون همکاری خوبی از جانب آنها دریافت کرده‌ایم و کاربران نیز استقبال خوبی انجام داده‌اند.

نرم‌افزار دادحساب علاوه بر امکان فوق امکان محاسبه هزینه دادرسی،‌ حق‌الوکاله وکیل و تمبر مالیاتی، خسارت تاخیر تادیه،‌ مهریه به نرخ روز، هزینه کارشناسی، حق‌الزحمه داور،‌ نیم‌عشر دولتی،‌ دیه و سهم‌الارث را دارا می باشد.

منبع : پایگاه خبری اختبار


محسن دهقانی
محسن دهقانی

کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری،‌ وکیل دادگستری سابق ، برنامه نویس وب و موبایل ، بنیانگذار دادحساب و علاقه مند به کسب و کارهای آنلاین و فناوری های نوین.


نرم افزار دادحساب را بر روی تلفن همراه از دست ندهید!

bazaar logo
download logo
webapp logo