سوالات متداول نسخه اندروید

میخواهم اشتراک خریداری کنم ولی حداقل اعتبار کافه بازاری قابل شارژ بیش از مبلغ اشتراک است. آیا راه دیگری برای پرداخت وجود دارد؟

فرآیند پرداخت تماما بوسیله کافه بازار و مارکت های مشابه مدیریت شده و متاسفانه ما دخل و تصرفی در آن نداریم. هم اکنون برای خرید محصولات اشتراکی از کافه بازار اعتبار کافه بازاری باید تهیه شود ولی در صورتی که تمایل به خرید مستقیم اشتراک داشته باشید می توانید نرم افزار دادحساب را از "مایکت" تهیه کنید.

در هنگام اجرای برنامه پیام"لطفا کمی صبر کنید" برای مدت طولانی به نمایش در می آید؟ دلیل آن چیست؟

در هنگام اجرای برنامه توسط کاربر، برنامه اقدام به بررسی وجود اشتراک معتبر نزد مارکت مربوطه می نماید تا امکان دسترسی کامل را برای کاربر فراهم کند. طبیعی است هر چقدر سرعت شبکه کاربر بیشتر باشد این عملیات سریعتر انجام خواهد گرفت. با وجود این از نسخه 4.2 برنامه سعی شده در هنگام انجام این عملیات بار دیگری بر شبکه اعمال نشود تا عملیات به سریعترین شکل انجام پذیرد.

آیا در صورت بروزرسانی نرم افزار باید دوباره اشتراک بخرم؟

خیر با خرید هر کدام از انواع اشتراک امکان بهره مندی از تمام بروزرسانی های بعدی فرام می شود و با بروزرسانی نرم افزار اشتراک خریداری شده از بین نخواهد رفت.

اقدام به خرید اشتراک نموده ام ولی امکانات کامل برنامه از دسترس خارج شده است. چه کار کنم؟

ممکن است اختلالی در ارتباط بین نرم افزار شما و سرور بازار یا مایکت بوجود آمده باشد. برای حل این مشکل دو راه پیشنهاد می شود :

اول - از برنامه خارج شده و در حالی که دستگاه شما به اینترنت متصل است برنامه را مجددا باز کنید تا اشتراک شما بازیابی و ذخیره شود. فیلم آموزشی روش اول را در ادامه ببینید :

دوم - مراحل خرید اشتراک را مجددا طی کرده، نوع اشتراکی که قبلا خریداری کرده اید را مجددا انتخاب نموده و دکمه خرید را لمس کنید. در این صورت پیام مربوط به خرید موفق اشتراک به نمایش در خواهد آمد اما به هیچ عنوان اعتبار کافه بازاری شما کسر نخواهد شد فیلم آموزشی روش دوم را در ادامه ببینید :

سوالات متداول نسخه iOS

هنگام تایپ اعداد در جعبه مربوط عبارت NaN به نمایش در می آید. راه حل چیست؟

این مشکل در نسخه 2.1 رفع گردیده. می توانید بروزرسانی کنید یا موقتا از صفحه کلید انگلیسی استفاده نمایید.

نرم افزار دادحساب را بر روی تلفن همراه از دست ندهید!